Ödeme Seçenekleri

Hobini'de alışveriş yapmak oldukça kolay! İster kredi kartınızla veya banka kartınızla ister havale / EFT yöntemlerinden biri ile alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Exportan satıcısı iseniz ¨Exportan Satıcısıyım¨ seçeneğini seçerek siparişinizi tamamlamanız gerekmektedir. 

Kredi ve banka kartı ile ödeme 

Kredi veya banka kartı ile yapacağınız alışverişlerinizde Visa, Mastercard, TROY kredi kartlarını, sanal kartları veya 3D Secure ile SMS Doğrulaması yapabildiğiniz banka kartlarınızı kullanarak ödeme yapabilirsiniz. 

Kart bilgileriniz Iyzico güvenli ortak ödeme sayfasında alınır ve tarafımızca görüntülenemez. Kredi kartı veya banka kartı ile yapılan tüm işlemlerde 3D Secure güvenlik kodu zorunludur. 3D şifresi, internet alışverişlerinin güvenliğini sağlamak amacıyla geliştirilmiş, bankanız tarafından bankada kayıtlı cep telefonunuza gönderilecek tek kullanımlık bir şifredir. Bu sebeple kartlarınızın mobil ve internet işlemlerine açık olduğundan emin olmanızı rica ederiz. Bu işlemler tamamlandıktan sonra bankanızdan gelecek onayla siparişiniz başarıyla tamamlanmış olur.

Havale / EFT ile ödeme

Havale/EFT ile ödeme seçeneğini seçtiğinizde ödeme yapmadan siparişinizi oluşturabilirsiniz. Siparişiniz oluşturulduktan sonra 2 iş günü içerisinde ödemenizi yapmamanız durumunda siparişiniz iptal edilir. Sipariş numaranızı not almanız ve Havale/Eft işlemi yaparken not olarak yazmanız ödeme onay sürecini hızlandıracaktır. Ödeme hesabımıza geçtikten sonra siparişiniz 2 iş günü içinde hazırlanıp kargoya teslim edilecektir.

Hesap İsmi: EXPORTAN Dış. Tic ve Danışmanlık Ltd. Şti

Şube: Tüccarbaşı/İSTANBUL

İban: TR37 0006 4000 0011 1950 3388 64