Hakkımızda

Hobini, bir Exportan Dış Ticaret ve Danışmanlık Limited Şirketi kuruluşudur. Exportan, 2019'da perakende ve e-ticaret alanında 20 yılı aşkın deneyime sahip 2 girişimci tarafından kurulmuş olup firmalara dijital ve omnikanal ticaretlerinde destek sağlamak ve know-how aktarmak konularına odaklanmış, İstanbul merkezli bir danışmanlık firmasıdır. 

2015 yılında temelleri atılan Hobini platformu, EXPORTAN şirketi kurucuları Ayşe Gedikli ve Nihan Gülşen'in tecrübesi ile İstanbul'da faaliyetlerine başlamıştır. 

Çoğumuz günlük hayatımızda zorunlu olarak yaptığımız işler dışında kendimize vakit ayırmak isteriz. Hobiler de kendimize ayırdığımız zamanın içinde sosyal ve duygusal gelişimimize katkı sağlayan ve bizleri en çok motive eden uğraşların başında gelir. Bizim de Hobini olarak amacımız, hobileriniz için ihtiyacınız olan tüm ürün ve ilham verici fikirleri sizlere sunmak. Hobini, sadece yetişkinler için değil, çocuklar için de kendilerini geliştirebilecekleri ve eğlenceli hobiler için gereken ürün ve fikirleri bir araya getirmektedir.

Hobini, tüm bu özelliklerine ek olarak, "Hobini'de Satıcı Ol" programı ile bu alana ilgisi olan veya satış yapan mikro satıcılara gelir elde etme fırsatı sunmaktadır.