Parmak boyalarıyla el, ayak ve parmak baskıları

Özellikle okul öncesi çağındaki çocuklar için eğlenceli ve renkli bir çalışma arıyorsanız parmak boyaları tam size göre!

Hangi çocuk renklere ve elleriyle boyaları mıncıklamaya karşı koyabilir ki? Artebella parmak boyası ile kağıt, karton, tuval veya taş üzerine parmakla boyayabilir, el baskısı yapabilir, renkleri birbiriyle karıştırarak ara tonlar elde edebilirsiniz.

Çocuklar resim yaparken nesneleri ve renkleri öğrenirler. Resim ve boyama yapmak, çocukların ortaya çıkardıkları eserleriyle birlikte özgüvenlerinin artmasına, yaratıcılıklarının ve odaklanma becerilerinin gelişmesine katkı sağlar. Sağlığa zararlı bir madde içermediği ve özel pigmentleri sayesinde su ile yıkandığında elden kolayca çıktığı için Artebella parmak boyalarını gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. 

Elleri ve hatta ayakları parmak boyalarıyla boyayarak yapabileceğiniz örneklerden birkaçı:

parmak boyama

 

İlginizi çekebilecek içerikler

EVA’larla kendi çiçeklerinizi yapın
EVA’larla kendi çiçeklerinizi yapın
Yaz kış demeden açan rengarenk çiçekleri evde görmek ne güzeldir... Daha önce farklı malzemelerden yapay çiçekler yap...
Devamını oku
Eserlerinizle çatlatın
Eserlerinizle çatlatın
Ahşap tepsinize veya seramik vazonuza çatlamış görüntüsü vermeyi, kırıp dökmeden, boya ile mozaik çatlatma tekniği ku...
Devamını oku

Leave a comment

Please note, comments must be approved before they are published