Minik ressamlar için desenli tuvaller

Resim, çocuklar için çok küçük yaşlardan itibaren duygularını ifade etme biçimlerinden biridir. Bebekler kelimlelerden önce renkleri öğrenir ve canlı renklere daha çok ilgi gösterirler. Çocukların hayal güçlerinin kapılarını açan, kendi dünyalarına bizi davet eden resimler çizmeleri elbette çok değerli. Kimi zaman da çizilmiş bir deseni taşırmadan boyamak ve kendi renk seçimini yapmak, çocuğun dikkat gelişimi için öneriliyor. Özellikle küçük yaş grubu çocukların severek boyadıkları boya kitaplarının yanı sıra belki de onları tuval ile de tanıştırma zamanı gelmiştir.

Artebella’nın çocuklar için hazırlanmış desenli tuval kompozitleri sayesinde çocuklar kendilerini birer ressam gibi hissederek tuval ile resim yapma imkânı bulacaklar.

Çocuklarınızın resime olan ilgisini ve sevgisini Artebella desenli tuvaller ile canlı tutun! Onlar  boyayıp eğlenirken siz de duvarlarınızda minik ressamın tuvalleri ile yer açın.

İlginizi çekebilecek içerikler

Çiçek desenleri her yerde
Çiçek desenleri her yerde
Çiçek severlerdenseniz el kaldırın! Renkleriyle, kokularıyla, büyüklü küçüklü şekilleriyle çiçekler hepimizi büyüleme...
Devamını oku
Reçine  ile korunan süslemeler
Reçine ile korunan süslemeler
Koyu kıvamlı ve berrak bir sıvı olan epoksi reçine (epoxy resin), sertleştirici ile karıştırıldığında kaya kadar sert...
Devamını oku

Leave a comment

Please note, comments must be approved before they are published