1000 kat vernik ile 1000'lerce fikri hayata geçirebilirsiniz.

Diğer bilinen adı ile epoksi reçine malzemesi takı yapımından dekoratif objelere, sehpalardan kutu boyamalarına kadar size hobi çalışmalarınızda tamamlayıcı bir görev üstlenir. 

Temelde, 1000 kat vernik farklı yüzeylerde çalışmalarınızı sabitlemede kullanılır. İçinde bulunan sertleştirici nedeniyle kuruduğunda yüzeye pürüzsüz bir cam görüntüsü verir ve dayanıklıdır. 

Boyama yaptığınız biz ahşap kutunun, polyester bir tepsinin veya mozaik çalışmanın üzerine sert ve parlak bir yüzey olmasını istediğinizde 1000 kat vernik, tam da ihtiyacınız olan şey.   

İlham alacağınız, epoxy resin (epoksi reçine veya 1000 kat vernik) ile yapılmış birkaç başarılı çalışma örneği:

Kolay uygulama hakkında videoya birkaç dakikanızı ayırın.  

1000 kat vernik, sertleştirici ve vernik olarak 2 üründen oluşur. İkisini bir kap içine boşaltıp homojen olana kadar karıştırın. Verniği uygulamak istediğiniz yüzeye yavaşça karışımı boşaltın ve fırça kullanmadan, objeyi hareket ettirerek verniğin her yere eşit olarak yayılmasını sağlayın. Tamamen kuruması için 1 gün bekletin.

Aklınıza gelen 1000'lerce fikirden ilki ile başlamak için ilk önce sepetinize Artebella 1000 kat vernik ürününü ekleyebilirsiniz.  

 

İlginizi çekebilecek içerikler

Şipşak ayna efekti
Şipşak ayna efekti
  Çok pratik bir yöntemle istediğiniz cam objeyi aynaya dönüştürmenin bir yolu var:  Artebella ayna efektli sprey boy...
Devamını oku
Üfleyerek desen verin
Üfleyerek desen verin
Yaratıcılığın sınırı yok. Neden pipetle üfleyerek de resim yapılmasın? Yetişkinler için olduğu kadar çocuklar için de...
Devamını oku

Leave a comment

Please note, comments must be approved before they are published