Anıları bir albümde toplayın

Fotoğrafların dijitalleşmesinden önce albüme girecek olan fotoğraflar özenle seçilir, fotoğrafçıda karta bastırılır ve albüm sayfalarına konurdu. Şimdi akıllı telefonlarımızndan çektiğimiz binlerce fotoğrafı albüme sıkıştırmak mümkün değil ancak belki bazı özel fotoğraflar için istisna yapılabilir.

Artebella Anı Albümü Setleri ile fotoğraflarınızı, boyama teknikleri ve kolay transfer yöntemi ile kompozit plaka sayfalarından oluşan özel bir mini albüm şeklinde özel bir hediyeye dönüştürebilirsiniz.

  • Albüme koymak istediğiniz fotoğrafları seçin. Her anı albümü setinde arkalı önlü kullanabileceğiniz 3 plaka bulunur.
  • Albüm setine karar verdikten sonrası gayet kolay. Kolay transferinizi seçin, üzerindeki jelatini kaldırarak deseni, kompozitin üstüne yerleştirin. Patina süngerini ıslatarak transferin arka yüzeyini nemlendirin ve 20 saniye bekleyip transfer kâğıdını kaldırın.
  • Kompozitin arka yüzeyi için de aynı adımları tekrarlayın.
  • Tüm plakaları doldurduktan ve kuruduklarından emin olduktan sonra deliklerden kurdele geçirerek bağlayın ve anı albümünüz hazır!

İlginizi çekebilecek içerikler

Parmak boyalarıyla el, ayak ve parmak baskıları
Parmak boyalarıyla el, ayak ve parmak baskıları
Özellikle okul öncesi çağındaki çocuklar için eğlenceli ve renkli bir çalışma arıyorsanız parmak boyaları tam size gö...
Devamını oku
Çiçek desenleri her yerde
Çiçek desenleri her yerde
Çiçek severlerdenseniz el kaldırın! Renkleriyle, kokularıyla, büyüklü küçüklü şekilleriyle çiçekler hepimizi büyüleme...
Devamını oku

Leave a comment

Please note, comments must be approved before they are published