Anıları bir albümde toplayın

Fotoğrafların dijitalleşmesinden önce albüme girecek olan fotoğraflar özenle seçilir, fotoğrafçıda karta bastırılır ve albüm sayfalarına konurdu. Şimdi akıllı telefonlarımızndan çektiğimiz binlerce fotoğrafı albüme sıkıştırmak mümkün değil ancak belki bazı özel fotoğraflar için istisna yapılabilir.

Artebella Anı Albümü Setleri ile fotoğraflarınızı, boyama teknikleri ve kolay transfer yöntemi ile kompozit plaka sayfalarından oluşan özel bir mini albüm şeklinde özel bir hediyeye dönüştürebilirsiniz.

  • Albüme koymak istediğiniz fotoğrafları seçin. Her anı albümü setinde arkalı önlü kullanabileceğiniz 3 plaka bulunur.
  • Albüm setine karar verdikten sonrası gayet kolay. Kolay transferinizi seçin, üzerindeki jelatini kaldırarak deseni, kompozitin üstüne yerleştirin. Patina süngerini ıslatarak transferin arka yüzeyini nemlendirin ve 20 saniye bekleyip transfer kâğıdını kaldırın.
  • Kompozitin arka yüzeyi için de aynı adımları tekrarlayın.
  • Tüm plakaları doldurduktan ve kuruduklarından emin olduktan sonra deliklerden kurdele geçirerek bağlayın ve anı albümünüz hazır!

İlginizi çekebilecek içerikler

Şipşak ayna efekti
Şipşak ayna efekti
  Çok pratik bir yöntemle istediğiniz cam objeyi aynaya dönüştürmenin bir yolu var:  Artebella ayna efektli sprey boy...
Devamını oku
Üfleyerek desen verin
Üfleyerek desen verin
Yaratıcılığın sınırı yok. Neden pipetle üfleyerek de resim yapılmasın? Yetişkinler için olduğu kadar çocuklar için de...
Devamını oku

Leave a comment

Please note, comments must be approved before they are published