Parmak boyalarıyla el, ayak ve parmak baskıları

Özellikle okul öncesi çağındaki çocuklar için eğlenceli ve renkli bir çalışma arıyorsanız parmak boyaları tam size göre!

Hangi çocuk renklere ve elleriyle boyaları mıncıklamaya karşı koyabilir ki? Artebella parmak boyası ile kağıt, karton, tuval veya taş üzerine parmakla boyayabilir, el baskısı yapabilir, renkleri birbiriyle karıştırarak ara tonlar elde edebilirsiniz.

Çocuklar resim yaparken nesneleri ve renkleri öğrenirler. Resim ve boyama yapmak, çocukların ortaya çıkardıkları eserleriyle birlikte özgüvenlerinin artmasına, yaratıcılıklarının ve odaklanma becerilerinin gelişmesine katkı sağlar. Sağlığa zararlı bir madde içermediği ve özel pigmentleri sayesinde su ile yıkandığında elden kolayca çıktığı için Artebella parmak boyalarını gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. 

Elleri ve hatta ayakları parmak boyalarıyla boyayarak yapabileceğiniz örneklerden birkaçı:

parmak boyama

 

İlginizi çekebilecek içerikler

Çiçek desenleri her yerde
Çiçek desenleri her yerde
Çiçek severlerdenseniz el kaldırın! Renkleriyle, kokularıyla, büyüklü küçüklü şekilleriyle çiçekler hepimizi büyüleme...
Devamını oku
Reçine  ile korunan süslemeler
Reçine ile korunan süslemeler
Koyu kıvamlı ve berrak bir sıvı olan epoksi reçine (epoxy resin), sertleştirici ile karıştırıldığında kaya kadar sert...
Devamını oku

Yorum bırak

Önemli Bilgilendirme: Yorumlar yayınlanmadan önce onaylanır.