Minik ressamlar için desenli tuvaller

Resim, çocuklar için çok küçük yaşlardan itibaren duygularını ifade etme biçimlerinden biridir. Bebekler kelimlelerden önce renkleri öğrenir ve canlı renklere daha çok ilgi gösterirler. Çocukların hayal güçlerinin kapılarını açan, kendi dünyalarına bizi davet eden resimler çizmeleri elbette çok değerli. Kimi zaman da çizilmiş bir deseni taşırmadan boyamak ve kendi renk seçimini yapmak, çocuğun dikkat gelişimi için öneriliyor. Özellikle küçük yaş grubu çocukların severek boyadıkları boya kitaplarının yanı sıra belki de onları tuval ile de tanıştırma zamanı gelmiştir.

Artebella’nın çocuklar için hazırlanmış desenli tuval kompozitleri sayesinde çocuklar kendilerini birer ressam gibi hissederek tuval ile resim yapma imkânı bulacaklar.

Çocuklarınızın resime olan ilgisini ve sevgisini Artebella desenli tuvaller ile canlı tutun! Onlar  boyayıp eğlenirken siz de duvarlarınızda minik ressamın tuvalleri ile yer açın.

İlginizi çekebilecek içerikler

Seramik üzerinde seramik mozaik
Seramik üzerinde seramik mozaik
Seramik objeler, pürüzsüz yüzeyleri ve akrilik boyayı güzel tutuşlarından dolayı çalışması en keyifli objelerden. Ser...
Devamını oku
Parmak boyalarıyla el, ayak ve parmak baskıları
Parmak boyalarıyla el, ayak ve parmak baskıları
Özellikle okul öncesi çağındaki çocuklar için eğlenceli ve renkli bir çalışma arıyorsanız parmak boyaları tam size gö...
Devamını oku

Yorum bırak

Önemli Bilgilendirme: Yorumlar yayınlanmadan önce onaylanır.